כיצד עובדת המערכת?

בשלבים הבאים נסביר כיצד עובדת מערכת sogomatic

בניית הטופס

בשלב הראשון, נבין יחד עם הארגון אודות התהליך המצוי כעת בארגון, כיצד הוא עובד? מהם השלבים אותם יעבור הלקוח בתהליך? מי מעובדי הארגון שותף לתהליך? מה נדרש מהלקוחות לעשות? האם יש צורך בצרוף מסמכים? כמה חתימות נדרשות? לאחר שהבנו את כל הפרמטרים, נוכל לעבור לבניית הטופס, השלבים והשדות הנדרשים על מנת לייצר את הטופס, תהליך בניית הטופס נעשה בצורה פשוטה של Drag and Drop

שליחת הטופס

המערכת מייצרת לכל טופס לינק יחודי משלו ולכן אפשרויות שליחת הטופס כמעט בלתי מוגבלות.
ניתן לייצר קמפיין ממומן ולהפנות את הגולשים לעמוד הטופס עצמו, ניתן לשלוח במייל את הקישור לטופס ישירות, ניתן לשתף בוואטסאפ את הקישור ובכך להגיע ישירות ללקוח לנייד באופן אישי, ניתן לשתף בפייסבוק, בתוך האתר בכתבות ובכל מקום שרק תרצו ללא הגבלה של סוג המכשיר איתו יפתחו את הטופס וזאת אודות ליכולות המערכת להיות נגישה וריספונסיבית לכל מכשיר

מילוי הטופס על ידי הלקוח

כעת לאחר ששלחנו את הטופס, הלקוח ילחץ על הלינק ויגיע לעמוד הטופס ישירות מהנייד ואו מהטאבלט או מהמחשב במשרד, הטופס נגיש, נח וקל לשימוש ומאפשר למלא את השדות בצורה מבוקרת הכוללת ולידציה לדוא"ל, הגדרת השדות חובה למילוי, בדיקת ת.ז תקינה, מספר נייד תקין , הוספת מסמכים, תמונות, אישור על תקנון ותשלום באשראי.
הטופס בנוי משלבים אותם ניתן למלא בזה אחר זה ללא מגבלה של כמות השדות ואו התוכן הרצוי.

מעקב ובקרה בזמן אמת

מעקב ובקרה על טפסים בארגון הינם החולשה המרכזית ממנה סובל הארגון ללא תהליכים דיגיטלים.
מערכת סוגומטיק, יודעת לאבחן ולאסוף נתונים על הטופס שנשלח ללקוחות, המידע אותו היא אוספת מציג בזמן אמת את השלבים אותם מילא הלקוח, השדות שמולאו, טפסים בתהליך, טפסים שהסתיימו ואפילו טפסים שטרם התחילו, בעזרת המידע החשוב הזה נוכל לייעל את התהליך בארגון בצורה מדודה ומבוקרת ולגרום להצלחת התהליך.

דוחות ומדדים להצלחת התהליך

דוחות ומדדים KPI בארגון תורמים בכל ארגון להצלחה של תהליך, הדוחות מאפשרים לנו לאבחן בצורה מדויקת הכוללת חיפושים וחיתוכים לתהליך ספציפי ואו טופס כיצד הצליח התהליך, ניתן לבצע חיתוך ברמה של ימים, חודשים ואפילו לייצא את הדוחות לקבצים כגון CSV או אקסל.
בנוסף המערכת יודעת להתממשק למערכת CRM בארגון ובכך לשמר ואו להעביר את הידע למערכות תומכות בארגון

 

מחכים לשמוע ממך