בניית טופס דיגיטלי- מערכת סוגומטיק 


בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים נוטשים את טפסי הנייר המיושנים ומתקדמים למערכות של טפסים דיגיטליים. טפסים אלו חוסכים זמן יקר בטיפול בניירת, יוצרים סדר במידע על הלקוחות, מאפשרים חתימה ומילוי הטופס על ידי הלקוחות מכל מקום ומכל מכשיר במהירות רבה, תורמים לאיכות הסביבה ומובילים להתייעלות הארגון ולשיפור חווית הלקוח.

אם גם אתם החלטתם להתקדם למערכת טפסים דיגיטלית, אתם מוזמנים להכיר את מערכת סוגומטיק – מערכת חכמה ליצירת טפסים דיגיטליים בענן. החברה חרטה על דגלה להילחם בסחבת המאפיינת טפסי נייר, ולספק פיתרון קל, פשוט ונוח. מערכת סוגומטיק מאפשרת לכם לבצע התאמה אישית של הטפסים הדיגיטליים לצרכי הארגון שלכם. תוכלו לשנות את עיצוב הטופס, להוסיף תמונות, קבצים, קישורים, להסיר או להוסיף שדות חובה וכן מספקת אפשרות בחירה של כפתורי רדיו וסימון. הטופס הדיגיטלי מומר לקובץ PDF וכך השינויים אותם יצרתם במערכת נשמרים. 

לאחר בניית הטופס, מערכת סוגומטיק תייצר לינק מיוחד שישלח ללקוחות באמצעות המייל, הוואטסאפ, רשתות חברתיות כמו פייסבוק, באתר אינטרנט וכו׳. הלקוח יוכל לפתוח את הלינק בטלפון הנייד, במחשב או בטאבלט מכל מקום ובכל זמן וימלא את הטופס המורכב משלבים שונים. המערכת תוודא כי המידע שממלא הלקוח תקין, ושאין כל שגיאות במילוי תעודת הזהות, כרטיס האשראי, הטלפון הנייד וכדומה. הלקוח יוכל לחתום על הטופס באמצעות חתימה דיגיטלית – חתימה ייחודית שאינה ניתנת לזיוף. חשוב לציין כי כל המידע נשמר בענן כך שאין סכנה לאיבוד הנתונים, וכי הטפסים כולם מאובטחים ברמת אבטחת המידע הגבוהה ביותר. 

בעזרת מערכת הטפסים הדיגיטליים של סוגומטיק תוכלו לנתח את הנתונים על הלקוחות, זאת באמצעות דוחות המספקים מידע על מילוי הטפסים. ניתן לפלח את הנתונים לפי נושאים ותאריכים שונים, לקבל מידע עדכני והיסטורי על הלקוחות שלכם. הדוחות יספקו לכם מידע עדכני על הצלחת תהליך מילוי הטפסים, וכך תוכלו לייעל את התהליך, להפיק לקחים בהתאם ולקבל החלטות שונות בארגון. 

אז שכחו מטפסי הנייר שגרמו לכם לבלאגן, בזבוז זמן, כסף וכאב ראש, ונסו את מערכת הטפסים הדיגיטלית של סוגומטיק. 

קטגוריות: כללי

כתבות נוסופות