סליקת אשראי באמצעות טופס דיגיטלי


יותר ויותר חברות מאפשרות ללקוחות לשלם באשראי באמצעות טופס דיגיטלי. אם בעבר הלקוחות נדרשו לכתת רגליהם לבית העסק ולגהץ את האשראי, או לחלופין למסור את פרטי האשראי שלהם בטלפון, הרי שהיום הטכנולוגיה מאפשרת לבצע עסקאות אשראי בטופס דיגיטלי, נוח, זמין ומהיר. 

אז איך זה עובד? החברה שולחת ישירות למכשיר הסלולר, המחשב או הטאבלט של הלקוחות טופס דיגיטלי לביצוע עסקה. הטופס כולל שדות אותם לקוחות נדרשים למלא – כמו שם לקוח, מספר תעודת זהות וטלפון נייד. בנוסף, הטופס כולל שדות עם פרטי כרטיס האשראי. כאשר הלקוח ממלא את הפרטים ומבצע עסקה, נתוני האשראי שלו מועברים לחברת סליקה. בשלב הבא, חברת הסליקה בודקת את נתוני האשראי, ומחליטה האם לאשר או לבטל את העסקה בשל נתונים שגויים, כרטיס לא תקין או לא תקף, כשאין מספיק יתרה בחשבון לביצוע העסקה ועוד. במידה וישנו אישור, חברת הסליקה מעבירה פקודה של חיוב חברת האשראי של הלקוח וזיכוי לחשבון העסק. 

ישנם יתרונות רבים בסליקת כרטיס אשראי באמצעות טופס דיגיטלי. קודם כל, הסליקה מאפשרת אבטחת מידע. חברות הסליקה השונות נדרשות לעמוד בתו תקן של אבטחת מידע הנקרא PCI DSS ראשי תיבות של Payment Card Industry Data Security Standard – תקן אבטחת נתונים בתעשיות כרטיסי תשלום. תקן זה מגן על פרטי כרטיס האשראי בכל מקום ובכל זמן. פרטי האשראי אינם מועברים לבית העסק כי אם לחברת הסליקה, וכך הלקוח יכול להיות בטוח כי פרטי הכרטיס שלו מוגנים. 

מעבר לכך, סליקת אשראי באמצעות טופס דיגיטלי מאפשרת לצוות העובדים בבית העסק לחסוך זמן ומשאבים יקרים. אין צורך להתקשר ללקוחות ולבקש מהם את פרטי אשראי. במקום זאת, ניתן לשלוח טופס דיגיטלי מאובטח באמצעות המייל, הוואטסאפ או הפייסבוק, והלקוח ממלא את הפרטים בקלות ובמהירות. בנוסף, טופס זה מצמצם את הסיכוי לטעויות אנוש מצד נציגי החברה שעלולים לטעות בפרטי האשראי. 

אז אם אתם מעוניינים להתייעל כחברה, אנחנו מציעים לכם את מערכת הטפסים הדיגיטלית של סוגומטיק. זוהי מערכת חכמה המותאמת לצרכי הארגון, המשפרת את חווית הלקוח וחוסכת זמן ומשאבים. 

More to explore

נגישות
×