ההבדלים בין שיטת הליווי האג׳ילי (ADP) לשיטה המסורתית

גישה חדשנית לשיפור ביצועים עסקיים

בעולם עסקי מודרני, שבו דינמיות ושינוי הם הקבוע היחיד, חשוב לאמץ גישות שמאפשרות גמישות והתאמה מהירה למציאות משתנה. שיטת הליווי האג'ילי (ADP – Agile & Dynamic Process) שפיתחה סוגומטיק, מבוססת על העקרונות של אג'יליות – גמישות, מעורבות, שיפור מתמיד ומעקב אחרי ביצועים, והיא נועדה להבטיח שהעסקים יוכלו להשיג את המטרות שלהם בצורה יעילה וממוקדת.
במחקר שנעשה בשנת 2020, חברות שהכניסו מודלים של גמישות ואג'יליות מדווחות על גידול של עד 37% ברווחיות ושיפור של 30% בשביעות רצון הלקוחות לעומת אלה המתנהלות לפי שיטות מסורתיות.

ההבדלים בין הליווי האג'ילי לבין שיטות מסורתיות

1. גמישות מול נוקשות:
– שיטות מסורתיות: בדרך כלל נעות בצורה לינארית ומתוכננת מראש, עם מעט מקום לשינוי או תיקון מסלול במהלך הפרויקט. ברגע שהפתרון נמסר לא ניתן לבצע שינויים.
– שיטת ADP: מאפשרת התאמה מתמדת של התהליכים והכלים בהתאם לצורכים המשתנים של העסק והשוק, תוך שמירה על גמישות גבוהה ואפשרות לשינוי מהיר של כיוונים.

2. מעקב ושיפור מתמידים:
– שיטות מסורתיות: לעיתים קרובות מובילות לפתרונות שאינם נבדקים במהלך התהליך, והפידבק מתקבל רק לאחר השלמת הפרויקט, ולא ניתן לבצע שינויים.
למשל, מחקר של McKinsey & Company מציין כי 70% מפרויקטים גדולים נכשלים בהשגת יעדיהם הכלכליים בשל חוסר גמישות.
– שיטת ADP: כוללת מעקב תדיר וניתוח של הביצועים לאורך כל התהליך, עם התאמות מהירות ויעילות שמבוססות על פידבק מתמשך ונתונים ממשיים.

בעידן שבו השוק מתמיד להתפתח ולהשתנות, שיטת הליווי האג'ילי של סוגומטיק מספקת גישה רבת עוצמה לעסקים המחפשים להתמודד עם האתגרים העכשוויים ולשפר את ביצועיהם בצורה משמעותית ומתמשכת.

כיום חשוב לאמץ גישות שמאפשרות גמישות והתאמה מהירה למציאות המשתנה. שיטת הליווי האג'ילי שפיתחה סוגומטיק מגיבה לדרישה זו ומספקת גישה חדשנית לשיפור ביצועים עסקיים. היא מאפשרת גמישות, מעורבות, שיפור מתמיד ומעקב אחרי ביצועים. מחקרים מצביעים על שיפור משמעותי ברווחיות ובשביעות רצון הלקוחות של חברות שהכניסו את המודל הזה לשימוש. לכן, שיטת הליווי האג'ילי של סוגומטיק מספקת גישה רבת עוצמה לעסקים המחפשים להתמודד עם האתגרים העכשוויים ולשפר את ביצועיהם בצורה משמעותית ומתמשכת.

More to explore

נגישות