שיטת ADP – שיטת הליווי האג׳ילי – איך זה עובד

גישה מהפכנית לעסקים מודרניים

בעולם עסקי דינמי ותחרותי, חיוני למצוא דרכים יעילות לשיפור הביצועים העסקיים. סוגומטיק מביאה גישה חדשנית ואג'ילית, ADP – Agile & Dynamic Process, שמטרתה לאפשר לעסקים להגיע ליעדים במהירות וביעילות. השילוב של טכנולוגיות מתקדמות, שיטות ניהול חכמות ותובנות נתונים עמוקות מהווה מרכיב קריטי בהצלחת העסק.

מחקר שנערך על ידי Forrester מראה כי עסקים המיישמים שיטות אג'יליות מדווחים על שיפור של עד 60% במהירות השקת מוצרים לשוק.

התהליך האג'ילי של סוגומטיק

סוגומטיק מפעילה שיטת ניהול המבוססת על עקרונות אג'יליים, שמקדמים גמישות, תגובה מהירה לשינויים, והתאמה רציפה לדרישות העסק והשוק:

  1. הבנת הבעיה העסקית – סוגומטיק נעזרת בכלים אנליטיים לניתוח עמוק של הבעיה העסקית, כדי להבין אילו גורמים משפיעים על ביצועים ומהם המכשולים בפני העסק.
  2. אפיון המצב הקיים – נעשית בדיקה מקיפה של המצב הנוכחי בעסק, כולל כמות הלידים, יעילות הסגירות, ומדדי הגבייה, על מנת לאפיין את המוצא לשיפור.
  3. הגדרת יעדים עסקיים – מתבצעת הגדרת מטרות מובהקות ומדידות, אשר מהוות את הבסיס לפעילות השיפורית של העסק.
  4. אפיון תהליך נדרש – מוגדר התהליך הדרוש כדי להשיג את היעדים העסקיים, כולל הטמעת הכלים והטכנולוגיות המתאימים.
  5. יישום ומדידה – תהליך השיפור מיושם בפועל, תוך מעקב צמוד אחר התוצאות והביצועים, ומידות כמו אחוזי סגירת המכירות או זמני גבייה.

שלבי שיפור והתאמה

כאשר נתקלים בירידה בביצועים או כשהמציאות העסקית משתנה, סוגומטיק פועלת לעדכון ושיפור התהליכים:

– ניתוח והתאמה – נערכת בדיקה של השלב שבו נתקלים בקשיים, ומתבצע איפיון מחודש של הכלים הדרושים לפתרון הבעיות.

– הטמעה מחודשת – שילוב של כלים חדשים או שינוי בגישה העסקית במטרה לשפר את הביצועים ולהשיג את היעדים.

סיכום

סקר של Project Management Institute גילה כי 88% מהארגונים שמיישמים שיטות אג'יליות מדווחים על שיפור משמעותי בשביעות רצון הלקוחות לעומת אלו שאינם מיישמים גישה זו.

שיטת הליווי האג'ילי של סוגומטיק מאפשרת לעסקים להתמודד עם אתגרים בצורה יעילה וגמישה, תוך התמקדות בשיפור מתמיד ומדידה של הביצועים. באמצעות השילוב של טכנולוגיה מתקדמת, גישה מחזורית, ומעקב אחרי הביצועים, סוגומטיק מציעה פתרון עסקי שמשנה את פני העסקים שהיא מלווה.

More to explore

נגישות