שיתוף טפסים דיגיטליים בוואטסאפ, פייסבוק, קמפיין גוגל או באתר אינטרנט


בעידן של ימינו, ניתן בקלות רבה לשתף מידע. רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם מאפשרות לנו לשתף תכנים וקבצים בעזרת מערכת פרסום פוסטים ושליחת הודעות פרטיות. גם תוכנת המסרים המידיים וואטסאפ, שנרכשה על ידי חברת פייסבוק, שינתה את האופן שבו אנו משתפים מידע. אם ברצוננו להעביר מסמך, כל שעלינו לעשות הוא לבחור באיש קשר המבוקש, לסמן את הקבץ שאנו רוצים להעביר וללחוץ על כפתור שלח. כיום אין צורך להיעזר בטכנולוגיות מיושנות כמו פקס על מנת לשלוח מסמכים, לחכות בתורים האינסופיים בדואר, או לכתת רגלינו למשרדים של חברות שונות כדי למסור פיזית את הטפסים.

אם גם ללקוחות שלכם נמאס לקבל ולשלוח טפסים בדרכים המיושנות והמסורבלות של העבר, אז כדאי לכם להתקדם ולהשתמש במערכת ליצירת טפסים דיגיטליים כמו Sogomatic. המערכת מאפשרת לכם ליצור טפסים המותאמים לצרכי הארגון שלכם, כך שתוכלו להוסיף או להחסיר שדות למילוי בטופס, לבחור בהוספת כפתורי סימון, הוספת תמונה, הוספת קישור, הוספת קובץ ועוד.

לאחר בניית הטופס המותאם לכם, ניתן בקלות לשתף את הלקוח בטופס. תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם את הטופס באמצעות האימייל, לשתף דרך אפליקציות מסרים מידיים כמו וואטסאפ וטלגרם, להכניס קישור לטופס באתר אינטרנט, לשתף באמצעות רשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם, להקים קמפיין בגוגל ולפרסם בו קישור ישיר לטופס ועוד. האפשרויות הן מרובות והיתרונות ברורים: שיתוף הטופס הוא קל, זמין ומהיר במיוחד. הלקוח יכול לפתוח את הטופס בפלטפורמות שונות, במחשב, בטאבלט ובטלפון הנייד, מכל מקום ובכל זמן.

שיתוף הטפסים הדיגיטליים בדרכים הללו, מאפשר לכם לוודא כי הלקוח קיבל לידיו את הטפסים, מייעל את הליך מילוי ושליחת הטפסים ומשפר את חווית המשתמש של הלקוח.
בנוסף לכך, המידע אותו ממלא הלקוח נשמר בענן ומאובטח, כך שאין סכנה לאובדן מידע וצדדים שלישיים שאינם מורשים אינם יכולים לגשת אליו. אתם יכולים לנתח את המידע בזמן אמת, לבחון את הצלחת תהליך מילוי הטפסים, לפלח את הנתונים לפי תאריכים, לייצא את הקבצים לאקסל ולקבל בהתאם החלטות ניהוליות.

More to explore

נגישות
×